جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

هواشناسی استان تهران /تداوم بارش باران و برف تا چهارشنبه

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران و برف از امروز تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت و کاهش دمای شبانه پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس گزارش نقشه‌های هواشناسی وضعیت جوی استان تهران تا روز چهارشنبه ۷ دی‌ماه در برخی نواحی استان به‌ویژه نیمه شمالی با فعالیت متناوب سامانه بارشی، آسمان نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش پراکنده باران گاهی همراه با برف و در ارتفاعات بارش برف گاهی با کولاک و پدیده مه پیش‌بینی می‌شود.

بر اسا س این گزارش در اکثر مناطق استان به‌ویژه ارتفاعات برای امروز شاهد کاهش دمای شبانه خواهیم بود و ماندگاری آن تا پایان هفته مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با کمینه دمای ۸- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ۵ دی نیمه‌ابری تا ابری گاهی وزش باد ملایم با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه ۶دی قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی، به‌تدریج افزایش ابر و گاهی وزش باد ملایم با احتمال بارش پراکنده در شب با حداقل دمای صفر درجه و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته تهران بارش ۱۷.۸۳ میلی‌متر ثبت شده که بیشترین میزان بارندگی در ایستگاه شمیرانات-اقدسیه به میزان ۱۹.۴ میلی‌متر است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
وضعت آب و هوا، امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا