جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

پروازهای فرودگاه رشت لغو شد + علت

با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در اکثر مناطق استان گیلان، مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت) برای کسب اطلاع از زمان انجام پرواز تماس حاصل کنند.

مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: به علت بارش برف و کاهش دید پروازی ۶ پرواز تهران، مشهد و کیش فرودگاه سردار جنگل طی روز دوشنبه کنسل شد.

سید محسن میرحسینی اظهار کرد: پروازهای امروز فرودگاه سردار جنگل رشت شامل؛ پرواز 7:30 پارس ایر از تهران به رشت و 14:25 ایران ایر تهران به رشت، پرواز ایرتور از مشهد در ساعت 14:45 به فرودگاه سردار جنگل و ساعت 15:45 دقیقه به مقصد کیش، پرواز ساعت 20:45 ورودی از کیش و 21:45 به مقصد مشهد لغو شد.

وی تصریح کرد: با توجه به بارش برف و نامساعد بودن شرایط جوی در اکثر مناطق استان، مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت) برای کسب اطلاع از زمان انجام پرواز تماس حاصل کنند.

وی عنوان کرد: مراحل برف روبی و آماده سازی سطوح پروازی از ساعات اولیه بارش برف در فرودگاه رشت در حال انجام است اما با توجه به تداوم بارش ها پس از کسب اطمینان از امکان برقراری مجدد و ایمن پروازها، مراتب به آگاهی مسافران خواهد رسید.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا