جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

پیش فروش و فروش فوری ایران خودرو+جزئیات

شرکت ایران خودرو از اجرای هم زمان ۲ طرح پیش فروش و فروش فوری ویژه مادران خبر داد.

 

در اطلاعیه ایران خودرو آمده است: به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می رساندهمزمان با عرضه خودرو ویژه متقاضیان عادی طرح اولویت بندی سامانه یکپارچه و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/24 از سوی مجلس شورای اسلامی، برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند،و در سامانه یکپارچه اولویت بندی مرحله اول تابستان 1402 از طریق اولویت بندی وزارت صمت انتخاب شده اند امکان ثبت نام مطابق جدول ذیل فراهم می باشد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان اولویت اول فروش فوق العاده طرح مادران به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

اجرای هم زمان 2 طرح فروش فوری و پیش فروش ویژه مادران از سوی ایران خودرو (+جدول های فروش و قیمت و جزئیات)

همچنین در طرح دوم اعلامی نیز شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مادران اعلام شده است. در این طرح نیز متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت تابستان به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می توانند در این بخشنامه ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو

اجرای هم زمان 2 طرح فروش فوری و پیش فروش ویژه مادران از سوی ایران خودرو (+جدول های فروش و قیمت و جزئیات)

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا