جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

کاهش قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال

فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال مجددا افزایش یافته و قیمت ها کاهشی شده اند. بیت کوین هم به کانال 22000 دلاری سقوط کرد.

در بازار ارزهای دیجیتال دوباره فروشنده ها قدرت گرفته اند و وضعیت طوری شده که اکثر نمادها افت کرده اند. بیت کوین به عنوان بزرگ ترین ارز دیجیتال هم اکنون با افت حدود 4 درصدی، کانال 23000 دلاری را از دست داده و چند دلار پایین تر از این نرخ معامله می شود.

بیت کوین در مقیاس هفتگی افت 6 درصدی پیدا کرده و در مقیاس ماهانه هم بازدهی آن حدودا صفر درصد است. ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 24 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 443 میلیارد دلار شده است.

از هفته قبل گفته می شد که قیمت های حدود 24 الی 25 هزار دلار، بالاترین نرخ هایی است که بیت کوین طی چند هفته آینده به خود می بیند. سفارش های فروش زیادی هم در این نرخ ها در صرافی ها مشاهده می شد که مشخص بود بسیاری از معامله گران منتظر یک بالا رفتن موقت در قیمت ها هستند تا فروشنده شوند.

حالا نتیجه این موضوع در قیمت ها مشاهده می شود و کاهش نرخ تا کمتر از 23000 دلار نشان می دهد که فروشنده ها کنترل بازار را در اختیار گرفته اند.

وضعیت بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین

اتریوم امروز کمتر از بیت کوین افت کرده است. افت اتریوم امروز حدود 3 درصد است و هم اکنون این آلت کوین با نرخ 1600 دلار معامله می شود.

اتریوم در مقیاس هفتگی هم کمتر از بیت کوین افت کرده و با کاهش قیمت 5 درصدی، وضعیت بهتری نسبت به بزرگ ترین ارز دیجیتال دارد. در مقیاس ماهانه، عملکرد اتریوم تقریبا مشابه بیت کوین است و در حدود صفر درصد نوسان می کند.

ادامه مطلب
ریزش سنگین بورس‌های جهانی و ارزهای دیجیتال

طی شبانه روز گذشته 8 میلیارد دلار معامله در اتریوم انجام شده و ارزش بازار آن نیز 195 میلیارد دلار است.

سقوط 12 درصدی فایل کوین

امروز در فهرست 50 ارز برتر بازار، هیچ کدام از نمادها مثبت نیستند. وضعیت بازار دوباره طوری شده که تمام نمادها یکدست قرمز شده اند.

به جز فلو که حدود نیم درصد افت کرده، میزان کاهش قیمت مابقی آلت کوین ها بیش از یک درصد است. اما در صدر آن ها فایل کوین با سقوط 12 درصدی ایستاده است.

گراف هم امروز 10 درصد کاهش قیمت داشته و پس از آن، فانتوم با افت 8 درصدی و ایپ کوین، آپتوس و آوالانچ با افت 7 درصدی قرار گرفته اند. تعداد زیادی از نمادها هم افت 4 الی 6 درصدی دارند.

افت 3 درصدی ارزش بازار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با افت 3 درصدی به 1.06 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم با کاهش 4 درصدی به رقم 53 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته رسید.

ارزش معاملات دیفای به 5 میلیارد دلار رسیده و در استیبل کوین ها هم 48 میلیارد دلار معامله در شبانه روز گذشته انجام شده است.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
اقتصادنیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا