جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

کشف جسد مرد جوان در نزدیکی مترو!+ تصاویر

جسد مرد جوانی که به صورت نشسته روی دیوار سیمانی بزرگراه صیاد شیرازی بود پیدا شد.

ساعت ۱۲ ظهر امروز یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه، یکی از رفتگران شهرداری تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و هراسان به اپراتور گفت: هنگام کار کردن در بزرگراه صیاد شیرازی جنب مترو شهید زین‌الدین بودم که جسد مرد جوانی را به صورت نشسته روی دیوار سیمانی بزرگراه مشاهده کردم لطفا با اعزام نیرو به اینجا کمک کنید.

با اعلام این خبر، ماموارن کلانتری 102 پاسداران، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم بررسی‌ صحنه جرم در محل حادثه با جسد حدود 30 ساله‌ای مواجه شدند که یک پلاستیک روی سرش کشیده شده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، مرد جوان قبل از مرگش مقدار زیادی قرص مصرف کرده است که همین موضوع فرضیه خودکشی را پررنگ کرد.

دادسرای امور جنایی , قتل در تهران , قتل با سلاح ,

تحقیقات ابتدایی قاضی جنایی نشان می‌داد، احتمالا متوفی ابتدا قرص مصرف کرده و سپس با کشیدن پلاستیک روی سرش روی بلوک سیمانی توبان صیاد شیرازی نشسته و  اقدام به خودکشی کرده است؛ در ادامه نیز مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری روی جسد کردند و کارآگاهان اقدامات اطلاعاتی را درباره انگیزه مرد جوان کلید زدند.

دادسرای امور جنایی , قتل در تهران , قتل با سلاح ,

، با دستور قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر و تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
جزییات پزشکی فوت دانش آموز کرجی / علت مرگ مشخص شد
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا