جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

افزایش مجدد قیمت سایپایی‌ها / جدول

رصد بازار خودرو از رشد یک تا 35 میلیون تومانی سایپایی‌ها در بازار حکایت دارد، روندی که استارت آن از روز گذشته شد و امروز هم ادامه داشت.

با ارزیابی  بازار خودرو می توان گفت امروز «شاهین» بیشترین رشد قیمت در بازار را داشت و این رشد موجب شد تا این خودرو از مرز نیم میلیاردی عبور کند.

فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان نرخ دلار و نامشخص بودن وضعیت بازار خودرو موجب شده تا شاهد افزایش مجدد قیمت سایپایی‌ها در بازار امروز باشیم هرچند این نوسان کمی آرامتر از روز گذشته صورت گرفت با این وجود تمام محصولات سایپا را در برگرفت. به گفته فعالان بازار خودرو نوسان  نرخ دلار هم در رشد نرمتر در بازار خودرو اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار با رشد 35 میلیون تومانی در بازار به 535 میلیون تومان رسید. شاهین روز گذشته در بازار کمترین رشد قیمت را داشت و با وجود اینکه پیش فروش این خودرو در هفته جاری دستور کار قرار گرفته، اما این اقدام هم نتوانست مانع افزایش قیمت آن شود.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» با رشدی یک میلیون در بازار 312 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اما رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «کوییکR» هم در بازار 323 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشدی 8 میلیونی را تجربه کرد و «کوییک معمولی» هم با رشد 4 میلیونی در بازار 315 میلیون قیمت خورد. اما در میان خانواده تیبا «تیبا صندوقدار» در بازار 313 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 3 میلیونی را ثبت کرد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 318 میلیون تومان دست به دست شد و رشدی 4 میلیونی را تجربه کرد.

ادامه مطلب
موافقت مجلس با لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
اقتصادنیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا