جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

جایگاه های CNG استان گیلان غیرفعال شدند

عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز گیلان، با اشاره به مصرف ۲۵ میلیون مترمکعبی گاز در استان، گفت: با تعطیلی صنایع و ادارات و سازمان ها و... موفق به کاهش یک میلیون مترمکعبی مصرف شدیم.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، با اشاره به مصرف ۲۵ میلیون مترمکعبی گاز در استان، گفت: با تعطیلی صنایع و ادارات و سازمان ها و… موفق به کاهش یک میلیون مترمکعبی مصرف شدیم.

عیسی جمال نیکویی، با اشاره به وضعیت مصرف گاز در استان گیلان، اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیش از ۲۵ میلیون مترمکعب مصرف گاز داشتیم.

وی بیش از ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار مترمکعب مصرف گاز را در بخش خانگی دانست و افزود: با تعطیلی صنایع استان و بخشی از واحدهای تجاری و تعطیلی و کاهش ساعت کاری ادارات و سازمان ها و بانک ها و… موفق به کاهش یک میلیون مترمکعبی مصرف گاز شدیم.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در گفت وگوی ویژه خبری باران، با اشاره به تداوم شدت سرمای هوا در روزهای آتی، عنوان کرد: این سرما سراسری بوده و شبکه گاز کشور را دچار تلاطم کرده و لذا احتمالا محدودیت صنایع ادامه دارد.

جمال نیکویی، افزایش مصارف خانگی را نگران کننده دانست و بیان کرد: اگر مصرف همچنان بالا باشد، شبکه از دست می رود و لذا مردم با کاهش دمای خانه ها و پوشیدن لباس گرم و خاموش کردن وسائل گرمایشی غیر ضروری در مدیریت مصرف گاز کمک کنند تا گرما را به خانوارهای انتهای شبکه برسانیم و همچنین صنایع را به چرخه تولید باز گردانیم.

وی همچنین به محدودیت فعالیت جایگاه های سی.ان.جی اشاره کرد و متذکر شد: روز گذشته به خاطر مشکلاتی که در تولید و تامین گاز پیش آمد، همه جایگاه های استان را از مدار خارج کردیم و موفق شدیم یک میلیون مترمکعب گاز را به شبکه اضافه کنیم؛ درباره فعالیت جایگاه ها با توجه به وضعیت مصرف گاز تصمیم گیری خواهد شد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها در لرستان / آغاز ادارات با نیم ساعت تاخیر
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا