جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

خروج ۶۵ تبعه ایرانی از سودان

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه موضوع خارج کردن ۶۵ تبعه ایرانی ساکن در این کشور را با جدیت در دستور کار قرار داد و انتقال امن اتباع کشورمان از خارطوم به پورت سودان و سپس خروج و اعزام آن‌ها به بندر جده صورت گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه موضوع خارج کردن ۶۵ تبعه ایرانی ساکن در این کشور را با جدیت در دستور کار قرار داد و انتقال امن اتباع کشورمان از خارطوم به پورت سودان و سپس خروج و اعزام آن‌ها به بندر جده صورت گرفت.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص خروج و انتقال اتباع ایرانی از سودان اظهار داشت: از ابتدای بروز ناآرامی‌ها در سودان، وزارت امور خارجه موضوع خارج کردن 65 تبعه ایرانی ساکن در این کشور را با جدیت در دستور کار قرار داد و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، انتقال امن اتباع کشورمان از خارطوم به پورت سودان و سپس خروج و اعزام آن‌ها به بندر جده صورت گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه ترتیبات لازم برای انتقال این گروه از هم میهنان از عربستان به کشورمان نیز فراهم شده است، خاطرنشان کرد: در این مسیر، همکاری موثر کشور عربستان و مساعدت دولت سودان کمک کننده بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

کنعانی در پایان تاکید کرد پیگیری و رسیدگی به وضعیت و سلامت ایرانیان خارج از کشور یکی از وظایف مهم وزارت امور خارجه است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
جزئیات تازه درباره انتقال جنازه علی قاضی به ایران
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا