جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

پیش بینی بورس امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ / وضعیت معاملات رو به بهبود رفت

امروز هم قطعا نگاه معامله گران به اخبار مذاکرات هسته ای است و تحولات این مذاکرات می تواند به بازار سهام جهت مثبت یا منفی بدهد.

بورس تهران امروز در شرایطی یک هفته معاملاتی جدید را آغاز می کند که در هفته گذشته، وضعیت شاخص ها و نمادها نسبتا خوب بود. گرچه رشدهای چندان بزرگی در بازار اتفاق نیفتاد اما همین که وضعیت معاملات رو به بهبود رفت، جای امیدواری داشت.

با این حال یک نکته در معاملات بازار هفته گذشته وجود داشت که باعث زنده ماندن امیدها در میان سرمایه گذاران می شود. افزایش روز به روز ارزش معاملات خرد، اتفاقی است که از نظر تمام تحلیلگران اهمیت دارد. گرچه به جز در روز شنبه، در سایر روزهای معاملاتی افزایش چشمگیری در ارزش معاملات خرد ایجاد نشد، اما همین که ارزش معاملات به صورت متوالی رشد کرد نکته مهم است.

برای امروز هم قطعا نگاه معامله گران به اخبار مذاکرات هسته ای است و تحولات این مذاکرات می تواند به بازار سهام جهت مثبت یا منفی بدهد. اما با توجه به شیب منفی شاخص ها در نیمه دوم معاملات روز چهارشنبه، می توان آغاز معاملات امروز را منفی اما با شدت کم دانست که در نیمه دوم زمان معاملات احتمالا شاهد وضعیت متعادل تری خواهیم بود.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
تخم‌ مرغ دو نرخی در بازار
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا